Series
Ratings
99
The Flash Season 6Rated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.5
The Flash Season 5Rated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.5- The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.5
- Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0- ManifestRated ★ 4.0
- ManifestRated ★ 4.0
Manifest Season 2Rated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0- Sweet MagnoliasRated ★ 3.5
- Sweet MagnoliasRated ★ 3.5
The King's AffectionRated ★ 3.5- Dynasty Season 5Rated ★ 3.5
- DynastyRated ★ 3.5
- DynastyRated ★ 3.5