Series
Ratings
19
One Punch ManRated ★ 4.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.5
Nintama RantaroRated ★ 3.0
まんが日本昔ばなしRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
ドラえもんRated ★ 4.0
Case ClosedRated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 2.0
Prison Break Season 4Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5