Series
Ratings
72
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.0- AJ and the QueenRated ★ 3.5
- One Piece Season 1Rated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- The WoodsRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
콕경부의 만찬회Rated ★ 3.0
Yuri!!! on IceRated ★ 4.0
Fugoh Keiji DeluxeRated ★ 4.0
Lost IDRated ★ 4.5
MononokeRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0