Series
Ratings
268
Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.5
The Eden of GrisaiaRated ★ 5.0
RomeRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 3.5
The Labyrinth of GrisaiaRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
NEW GAME!Rated ★ 3.0
Asobi AsobaseRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5
Drop Kick on My Devil!! DashRated ★ 2.5
Ascendance of a BookwormRated ★ 1.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 2.5
Hidden ThingsRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 5.0