Titles you rated
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0- Big Bet Season 2Rated ★ 5.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5- KiddingRated ★ 5.0
- KiddingRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Lost RoomRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5