Series
Ratings
50
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 5.0
Paranoia AgentRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
Saki Episode of Side ARated ★ 1.0
Saki: The NationalsRated ★ 1.0
SakiRated ★ 4.0
じゃりン子チ エRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 1.0
JoJo's Bizarre Adventure OVARated ★ 2.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
Persona 4 the Golden AnimationRated ★ 2.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
Persona 4 the animationRated ★ 2.0
BasiliskRated ★ 1.5
Saint Seiya Hades: Chapter ElysionRated ★ 0.5
Maoyu: Archenemy & HeroRated ★ 1.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 5.0
るろうに剣心-明治剣客浪漫譚- 追憶編Rated ★ 5.0