Series
Ratings
125- The Mighty NeinRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
UnforgottenRated ★ 4.5
UnforgottenRated ★ 3.5
UnforgottenRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0- Invincible Season 2Rated ★ 4.0
Brave Bang Bravern!Rated ★ 3.5- The farelessRated ★ 4.0
Father BrownRated ★ 3.5
Jean-Claude Van JohnsonRated ★ 3.5- Bosch: Legacy Season 2Rated ★ 4.0
Kono Doga wa Saisei DekimasenRated ★ 3.5
Kono Doga wa Saisei Dekimasen Season 2Rated ★ 4.0
Star Trek: Lower DecksRated ★ 4.0
Star Trek: Lower DecksRated ★ 4.0
Suzhal - The Vortex Season 1Rated ★ 4.0