Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 4.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 5.0

Taxi DriverRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.5

Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
5th RepublicRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5- The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 5.0
- Chief of Staff Season 1Rated ★ 5.0
The Naked DirectorRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5