Movies
Ratings
104
ArahanRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5- Sex Is ZeroRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0