Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.5
SuitsRated ★ 3.0
AssemblyRated ★ 1.5
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0- Abnormal SummitRated ★ 3.0

The ProducersRated ★ 3.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 3.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5