Movies
Ratings
769
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
I Wish I Had a WifeRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
HitchRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
HookRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5- SinglesRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Fort SaganneRated ★ 2.5- Descent Into HellRated ★ 3.0