Series
Ratings
26
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5- Witch HuntRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0