Series
Ratings
74- Better Late Than SingleRated ★ 2.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- KarmaRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Years and YearsRated ★ 3.0- Society Game Season 2Rated ★ 3.5
- Society GameRated ★ 2.0
- Begin Again Season 2Rated ★ 4.5
- Family Outing Season 1Rated ★ 2.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
- Soksajeong SsallongRated ★ 3.5
- The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
- The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0