Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Star Trek: Discovery Season 3Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5- The Dark Crystal: Age of ResistanceRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5