Series
Ratings
85
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0- Peaky Blinders Season 6Rated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- First LoveRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- Abstract: The Art of DesignRated ★ 5.0

Be MelodramaticRated ★ 3.5
Altered CarbonRated ★ 3.0- The SocietyRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5- Abstract: The Art of DesignRated ★ 5.0