Series
Ratings
13
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
The Lost RoomRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0