Series
Ratings
21- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0- Delicious GuysRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 5.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0