Series
Ratings
156
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.0- EXchange Season 1Rated ★ 5.0
StartupRated ★ 2.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.0
The PenthouseRated ★ 1.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 2.0
Her Private LifeRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 1.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.5- Inspector KooRated ★ 3.0
- Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
- Mom's Dead UpsetRated ★ 2.0

IRISRated ★ 3.0