Series
Ratings
65- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5- Begin Again Season 1Rated ★ 4.5
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
- Run HanyRated ★ 5.0
Paper CraneRated ★ 4.0- 올림포스 가디언Rated ★ 5.0
Sad Love StoryRated ★ 4.5
Glass SlippersRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Delicious GuysRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.5
Precious FamilyRated ★ 4.0
TripleRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 4.5