Movies
Ratings
20
The ThievesRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0