Series
Ratings
42
Black MirrorRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5- Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5- Juvenile JusticeRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0