Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Eye Love YouRated ★ 1.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0- HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0- Green Mothers ClubRated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 0.5
- BargainRated ★ 0.5
Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 3.5
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.5
Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
Black ButlerRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5