Series
Ratings
108- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Fire ForceRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Sakamoto DaysRated ★ 5.0
Hell's ParadiseRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0- The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0