Series
Ratings
62- KarmaRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- The FrogRated ★ 2.0
- Let's Get DivorcedRated ★ 3.0
- The WhirlwindRated ★ 3.5
SilentRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 3.5
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The King in LoveRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5- The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5