Series
Ratings
18
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.5
Black Clover Season 1Rated ★ 3.5
Mysterious Girlfriend XRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- First LoveRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0