Series
Ratings
19- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0- Family PlanRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0- Marry My HusbandRated ★ 1.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0- A Killer ParadoxRated ★ 4.0