Series
Ratings
77- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 3.0
- Human From TodayRated ★ 0.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0- Shop of the LampRated ★ 1.5
- Ms. Undercover BossRated ★ 1.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5
- The Judge ReturnsRated ★ 1.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
- Made In Korea Season 1Rated ★ 2.0
- Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
- Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Why Her?Rated ★ 0.5- Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
- MedalistRated ★ 2.5
- I Dol IRated ★ 0.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 1.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 2.5