Movies
Ratings
940- Route 7Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5- What Did Jack DoRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 4.0- Lee Jang-Ho's Baseball TeamRated ★ 2.0

The Night of the UndeadRated ★ 3.5- Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
- The Ball Shot By A MidgetRated ★ 3.0
Any Day NowRated ★ 4.0- Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
- A Brand New JourneyRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5- The StrangerRated ★ 3.0
Devil in the FleshRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
- The Element of HopeRated ★ 3.5