Series
Ratings
78
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0