Series
Ratings
77
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0