Series
Ratings
14
GalileoRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 3.5
Dragon ZakuraRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 3.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 3.0
SPRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 3.0
Baccano!Rated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5