Titles you rated
- Ji Woon-soo's Stroke of LuckRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0- Wuthering HeightsRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5