Titles you rated
- Hot SpotRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 0.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5- Disenchantment Season 5Rated ★ 5.0
OutlanderRated ★ 0.5
OutlanderRated ★ 0.5
OutlanderRated ★ 3.0
OutlanderRated ★ 3.0- Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5- Racket BoysRated ★ 3.0
- NorsemenRated ★ 4.0
- NorsemenRated ★ 4.0
- NorsemenRated ★ 4.0

Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0