Titles you rated
- Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0

Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0

Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
- Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
- Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 2.5
- HotelierRated ★ 4.0

Money FlowerRated ★ 4.5- Six SiblingsRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.5- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 3.0
- Phantom SingerRated ★ 4.5

MamaRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.0
Tears of the DragonRated ★ 3.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.5