Series
Ratings
56
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5- 13 Reasons Why Season 3Rated ★ 1.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0