Series
Ratings
69
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Paranoia AgentRated ★ 3.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 2.5
The SimpsonsRated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 5.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5