Series
Ratings
54
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
New NonstopRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0