Movies
Ratings
302
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
The CureRated ★ 4.5
The BodyguardRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0