Movies
Ratings
975- Good NewsRated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 3.0- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 3.0- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5

John WickRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
- The WickedRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 3.0- Bring Her BackRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.0