Movies
Ratings
767
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.0- The InformantRated ★ 0.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- HungerRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0- MaterialistsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5