Titles you rated
- Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
- Arcane Season 1Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 3.5
Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 1.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5- Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5