Series
Ratings
35
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0- The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
- Crime Scene 3Rated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0

My Father is StrangeRated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0