Series
Ratings
20
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
HealerRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
War of MoneyRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5