Series
Ratings
188- Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Flower of EvilRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
- InsiderRated ★ 3.5
- Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- 3 Body ProblemRated ★ 4.0