Titles you rated
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5
Jupiter AscendingRated ★ 2.5
MegamindRated ★ 3.0
StargateRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 3.5
DaredevilRated ★ 3.0
The PunisherRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.5
UnbrokenRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 4.5
Remember the TitansRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 1.5
Brick MansionsRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 2.0
Drag Me to HellRated ★ 1.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
AnacondaRated ★ 2.5