Series
Ratings
17- Pretend It's a CityRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 2.5
UnorthodoxRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
The SimpsonsRated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0