Series
Ratings
12
Lovers in ParisRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5