Series
Ratings
103- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
C: The Money of Soul and Possibility ControlRated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.5
Black Lagoon: The Second BarrageRated ★ 3.5
Black LagoonRated ★ 3.0
One OutsRated ★ 3.5
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
WORKING!!Rated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.5