Series
Ratings
19
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
HealerRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0