Titles you rated
- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The StudioRated ★ 4.0- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 3.0- Ms. MarvelRated ★ 3.5

The ProducersRated ★ 4.0